KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13185017
*
nr 1318 5017
Vagn Ove Schnach
(f. 1931), Danmark
Oljemålning, Interiör, Signerad. Olja på duk, 30x40 cm
Vagn Ove Schnach, dansk bildkonstnär född 1931.
Följerätt
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
Sista tid för bud online:
måndag 6 april 2020
kl 18:02:36
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
31/3 17:36:07
1
100 kr
1/4 06:28:55
2
Vinnande bud
- Konstnär/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: danmark dansk dansk design danska danskt europa interiör norden olja olja på duk oljemålning skandinavien skandinavisk vagn ove schnach
-
8072 Oljemålning
Göran Brunius (1911-2005), Sverige. Monogramsigner..//
Auktionen avslutas
om en vecka
11 november kl 20:42
-
8447 Oljemålning
Harald Lindberg (1901-1976), Sverige. "Vatten och ..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
om en vecka
11 november kl 20:05
-
8410 Oljemålning
Harald Lindberg (1901-1976), Sverige. Signerad, da..//
Auktionen avslutas
om en vecka
11 november kl 19:08
-
8364 Oljemålning
Oidentifierad konstnär. Signerad, daterad - 05, li..//
Auktionen avslutas
om en vecka
11 november kl 20:28
-
8353 Oljemålning
Oidentifierad konstnär. Signerad, Stilleben. Olja ..//
Auktionen avslutas
om en vecka
11 november kl 19:58
-
8343 Oljemålning
Oidentifierad konstnär. Signerad, terrass, 23x32 c..//
Auktionen avslutas
om en vecka
11 november kl 19:43
*
Vagn Ove Schnach
Vagn Ove Schnach, dansk bildkonstnär född 1931.
nr 1318 5017
Vagn Ove Schnach
(f. 1931), Danmark
Oljemålning, Interiör, Signerad. Olja på duk, 30x40 cm
Vagn Ove Schnach, dansk bildkonstnär född 1931.
Följerätt | |
---|---|
Utrop: | 500 kr |
Såld: | 150 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 6 april 2020 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
31/3 17:36:07 | 1 | 100 kr |
1/4 06:28:55 | 2 | Vinnande bud |
- Konstnär/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: danmark dansk dansk design danska danskt europa interiör norden olja olja på duk oljemålning skandinavien skandinavisk vagn ove schnach
-
8072 Oljemålning
Göran Brunius (1911-2005), Sverige. Monogramsigner..//
Auktionen avslutas
om en vecka
11 november kl 20:42 -
8447 Oljemålning
Harald Lindberg (1901-1976), Sverige. "Vatten och ..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
om en vecka
11 november kl 20:05 -
8410 Oljemålning
Harald Lindberg (1901-1976), Sverige. Signerad, da..//
Auktionen avslutas
om en vecka
11 november kl 19:08
-
8364 Oljemålning
Oidentifierad konstnär. Signerad, daterad - 05, li..//
Auktionen avslutas
om en vecka
11 november kl 20:28 -
8353 Oljemålning
Oidentifierad konstnär. Signerad, Stilleben. Olja ..//
Auktionen avslutas
om en vecka
11 november kl 19:58 -
8343 Oljemålning
Oidentifierad konstnär. Signerad, terrass, 23x32 c..//
Auktionen avslutas
om en vecka
11 november kl 19:43