KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13185017
*
nr 1318 5017
Vagn Ove Schnach
(f. 1931), Danmark
Oljemålning, Interiör, Signerad. Olja på duk, 30x40 cm
Vagn Ove Schnach, dansk bildkonstnär född 1931.
Följerätt
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
Sista tid för bud online:
måndag 6 april 2020
kl 18:02:36
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
31/3 17:36:07
1
100 kr
1/4 06:28:55
2
Vinnande bud
- Konstnär/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: danmark dansk dansk design danska danskt europa interiör norden olja olja på duk oljemålning skandinavien skandinavisk vagn ove schnach
-
8052 Olja / collage
Kerstin Lundin (1947), monogramsignerad KLU, kompo..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:12
-
8285 Oljemålning
Anita Erséus (f. 1929), Sverige. Signerad, daterad..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:51
-
8077 Oljemålning
Bengt Lindqvist, Signerad, ängsblommor. Olja på du..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:20
-
8076 Oljemålning
Bengt Lindqvist, Signerad, lanfskap. Olja på duk, ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:22
-
8083 Oljemålning
Carl Månsson (1892-1976), Sverige. Signerad, skåne..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 18:12
-
1023 Oljemålning
David Tägtström (1894-1981), Sverige. Signerad, da..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:06
*
Vagn Ove Schnach
Vagn Ove Schnach, dansk bildkonstnär född 1931.
nr 1318 5017
Vagn Ove Schnach
(f. 1931), Danmark
Oljemålning, Interiör, Signerad. Olja på duk, 30x40 cm
Vagn Ove Schnach, dansk bildkonstnär född 1931.
| Följerätt | |
|---|---|
| Utrop: | 500 kr |
| Såld: | 150 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 6 april 2020 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 31/3 17:36:07 | 1 | 100 kr |
| 1/4 06:28:55 | 2 | Vinnande bud |
- Konstnär/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: danmark dansk dansk design danska danskt europa interiör norden olja olja på duk oljemålning skandinavien skandinavisk vagn ove schnach
-
8052 Olja / collage
Kerstin Lundin (1947), monogramsignerad KLU, kompo..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:12 -
8285 Oljemålning
Anita Erséus (f. 1929), Sverige. Signerad, daterad..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:51 -
8077 Oljemålning
Bengt Lindqvist, Signerad, ängsblommor. Olja på du..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:20
-
8076 Oljemålning
Bengt Lindqvist, Signerad, lanfskap. Olja på duk, ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:22 -
8083 Oljemålning
Carl Månsson (1892-1976), Sverige. Signerad, skåne..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 18:12 -
1023 Oljemålning
David Tägtström (1894-1981), Sverige. Signerad, da..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:06



