KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13185017

nr 1318 5017

Vagn Ove Schnach

(f. 1931), Danmark

Oljemålning, Interiör, Signerad. Olja på duk, 30x40 cm

Vagn Ove Schnach, dansk bildkonstnär född 1931.

Utrop:

500 kr

Såld:

150 kr

måndag 6 april 2020
kl 18:02:36

31/3 17:36:07 1      100 kr
1/4 06:28:55 2      Vinnande bud

Vagn Ove Schnach

Läs mer om Vagn Ove Schnach